Portal Fryzjerski

Krótka historia przedłużania włosów

Na początku, przedłużenia były noszone przez bardzo zamożne osoby i gwiazdy, które stać było na początkowo niebotyczne koszty związane ze żmudnym całodziennym nakładaniem. Goci nosili sztuczne wczepiane dredy. Inni podążyli śladem gwiazd, gdy zobaczyli, że możliwe jest długotrwałe i efektowne noszenie przedłużeń. W szczególności czarnoskóre kobiety używały przedłużeń włosów by poprawić teksturę włosów, które często były trudne do ułożenia i pielęgnacji. Popularna stała się wśród gwiazd muzyki pop zmiana wyglądu oparta właśnie na przedłużaniu włosów.

Jedną z najbardziej znanych osób noszących przedłużone włosy w Wielkiej Brytanii była Victoria Beckham, która ma za sobą dziesiątki uczesań opartych na przedłużonych włosach. Jednego dnia jej włosy są krótkie, następnego długie, jednego dnia czarne, następnego ma śliczne pasemka, by równie szybko stać się blondynką. Kilka tygodni później Victoria dumnie nosi zupełnie inną długość i kolor włosów.

W Wielkiej Brytanii, to Pani Beckham i jej mąż (który także nosił przedłużone włosy) częściej niż ktokolwiek inny wystawiali przedłużone włosy na zainteresowanie publiki.


Wszystkie artykuły w tej kategorii:Szukaj firmy

zachodniopomorskie

Ostatnio dodane firmy

JAKKI Salon fryzjerski
ul. Dolnych Wałów 1
44-100 Gliwice
Śląskie
Smeggi Luxury Hair Extensions
ul. Kościuszki 180
40-525 Katowice
Śląskie
Europejskie Centrum Kształcenia Stylistów
ul. Kruszwicka 8a
53-652 Wrocław
Dolnośląskie
GrzechHair
ul. Jesionowa 3
81-526 Gdynia
Pomorskie
Atelier Fryzury i Urody
ul. Kolejowa 4
43-190 Mikołów
ŚląskieNasi Partnerzy: Pozycjonowanie Stron - Skup włosów - Skup włosów - Portal kosmetyczny